Elektřina

Cena elektřiny se v současnosti skládá z části regulované a z části neregulované. Obě části se potom skládají ze stálého platu, který se odvozuje od velikosti hlavního jističe, a z platby za dodanou elektřinu. Regulovaných položek vázaných na množství dodané elektřiny je více. K výsledné ceně je nutno přičíst daň z elektřiny a daň z přidané hodnoty. Mezi dodavateli elektřiny existují dvě výjimky: jeden alternativní dodavatel neúčtuje stálý plat za dodávku elektřiny a jiný alternativní dodavatel neúčtuje daň z elektřiny, protože veškerá jím dodaná elektřina pochází z obnovitelných zdrojů. 

Plynárník se od ostatních prodejců liší tím, že náš přístup je 100% průhledný, zodpovědný a individuální,  po celou dobu naší spolupráce nad Vámi držíme ochranou ruku a to bez nějakých dalších závazků. Cenu Vám vyhádáme tu nejlepší a proto je s námi spokojeno 95% našich zákazníků.

Zemní plyn

Zemní plyn se stal nepostradatelným zdrojem energie pro naší společnosti. Řadí se do skupiny tzv. velmi výhřevných plynů a je využíván pro široké spektrum potřeb - k vytápění, vaření a ohřevu vody, v elektrárnách, v teplárnách nebo třeba v dopravě. Jenom v České republice se ho ročně spotřebuje přes 8 mld. m3. 

Cena zemního plynu se vždy odvíjí z burzy a právě my víme, kdo a kdy je na tom nejlépe. Svěřte Vaší důvěru do Plynárníka a my Vás přesvědčíme, že to co děláme má smysl, je pravdivé a jsme v tom velice dobří a to jak přístupem, tak i cenově.

Chcete vědět kolik ušetříte s Plynárníkem?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.