Lidé jsou ti, co tvoří svět.

Navázali  jsme  spolupráci a věříme, že to bude mít velký význam pro nás všechny.

Hlásáme další spolupráci

Díky nově vzniklé spolupráci se společností Vortex Air Vám dokážeme nabídnout ještě větší komfort ve vašem domově. Tahle společnost se zabývá REKUPERACÍ, TEPELNÁ ČERPADLA A KLIMATIZACÍ, vznikla v roce 2017 a můžu osobně říct, že vyrostla poměrně rychle a stále se rozvíjí. Vortex Air dodával rekuperace například do známého Átrium Palác Pardubice nebo Panasonicu, či ve škodovce Mercíi v Chrudimi, nesmím zapomenout taky na desítky domácností. Tahle firma toho má prostě dost zkušeností dobře našlápnuto dopředu a proto jsme se rozhodly uzavřít spolupráci, protože spolu toho zvládneme víc.

Vyměňte si okna, strašně táhne.ROK 2021 

Vidíme lepší zítřky

Vážení kolegové, partneři, zákazníci nebo jen čtenáři, chci Vám poděkovat za projevenou důvěru a přízeň v roce 2020. Sám vím, že tento rok nebyl pro nikoho z nás lehký a pro některé to byla životní zkouška nebo dokonce i výzva. 

Vím, že pro Plynárníka a jeho zákazníky bude rok 2021 jedině lepší. Od Nového roku přivítáme v našem protfóliu nového partnera a to společnost Vemex energie, a.s., která má ve svém pozadí jednoho z největších gigantů vůbec a to společnost VNIIGAS GAZPROM. Věřím, že spolupráce bude úspěšná všemi směry. Děkujeme za přízeň a splupráci Lukáš a Lucie.


Každý z nás pomáhá a jsme na to hrdí.

Dělat dobré skutky je krásný pocit

A plácli jsme si. Plynárník se s Eričkou a s jejími rodiči dohodli, že z každé řádně vytěžené smlouvy přispějeme od 50,- až 100Kč na transparentní účet Eričky. Představte si, ušetřím a ještě dokážu pomoci jedné milé holčičce a jejím rodičům. A čím víc nás bude, tím více pomůžeme Eričce zjednodušit průběh léčby a rodičům ulevíme od každodenních starostí. Šetři s námi a pomáhej.

Na svět jsem přišla 10. června 2013, sice trochu předčasně, ale už jsem se nemohla dočkat. Za pomocí rodičů jsem si zanedlouho uměla i sednout a bez problému ochutnávala svoje prstíky. Jednoho dne jsem dostala několik včeliček, dospěláci tomu říkají očkování. Od té doby mne ale přestalo poslouchat tělíčko. Co jsem se do mých dvou měsíců naučila, o to jsem najednou přišla. Zůstala jsem panenkou, teď už ale jen hadrovou...

Diagnosa: REGRESE VÝVOJE PO VAKCINACI POSTVAKCINAČNÍ ENCEFALOPATIE

Pan doktor říká, že musím hodně cvičit. Proto jezdím s maminkou do lázní. Tatínek zůstává doma a stará se o sestřičku. Když jsme v lázních, tak se mi po nich moc stýská. S tím se ale nedá nic dělat. Do lázní jezdíme jednou za půl roku, ty nám hradí stát. Jenže já bych potřebovala jezdit do lázní častěji. Takové lázně jsou ale drahé, stojí od 90 do 120 tisíc korun. I přes pomoc celé rodiny je to pro moje rodiče pořád velmi drahé. Spolu s PLYNÁRNÍKEM to bude lehčí.

Zasláním libovolné částky na transparentní účet můžete Eričku také podpořit:  27 01 05 70 41 / 2010
IBAN : CZ1120100000002701057041 SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX.
Na požádání vystavíme darovací smlouvu pro odpočet daní. 
Proč zrovna PLYNÁRNÍK? Tento projekt má jasnou vizi, a to spojovat lidi s profesionáli ve svém oboru a ještě k tomu ušetřit a dokonce přispět na dobrou věc. Plynárník je zkušenost, která se sbírala několikaletou praxí v oblasti energetického průmyslu a přímém sktyku se zákazníky. Jsme takové dno v hrnci, do kterého přes síto prosely ty všechny...

Dobou, kterou si všichni procházíme je těžší než se zdá, vše staré se musí měnit za nové, a přece, nemáme čas ztrácet čas. Plynárník zvládá dvě mouchy jednou ranou. Hlídáme Vaše závazky jako ty naše a jestě k tomu je zlevňujeme.

Obnovitelná energie je energie vyrobená z obnovitelných zdrojů, které se v lidském časovém měřítku přirozeně obnovují, na rozdíl od neobnovitelných zdrojů energie jako jsou například fosilní paliva, která se neobnovují v lidském časovém měřítku a jsou tedy vyčerpatelné, a mimo to jejich spalování přispívá ke změně klimatu. Obnovitelná energie se...